Hej Golden, hvordan går det hos dig, du har vel stadig Bosse har du ikke ? Knus Stella
Tusinde tak for karma :D Man får kun det sjov man selv laver :P
Tak for karma
Tak. Han er også bare alletiders dejlige dreng, ham Baloo. Jeg er også blevet enormt glad for ham, selvom han ikke er min. Men på én eller anden måde, er jeg ked af at han ikke er din. Mindes du var specielt glad for ham, og nu har di ikke længere selv en hvalp fra det kuld....... Hvornår skal I have hvalp igen, og skal det være en golden igen?
Tak skal du have. Selvom det ikke er nogen trøst lige nu, er jeg sikker på du tog den regtige beslutning på det rigtige tidspunkt. Det er jo desværre en hundeejers lod, men det burde ikke ske med sådan en ung hund. R.I.P. Kalle og kram til dig.
tak skal du have vi havde en skøn dag i søndags!
Hej nu tror jeg du kan se mit album med Teitur. Fandt ud af at det skulle laves om til " offentligt " i stedet for privat :)
Hej her er linket til albummet, mon du så kan se det ? http://www.hunde-forum.dk/members/6217-albums2553.html
Hej , nu håber jeg ikke du tror jeg blev træt af dig i min tråd ?? Det var slet ikke sådan ment det med Kalle. Håber han snart får det bedre. Kram
Hej Golden, ved ikke om du kan se den besked jeg skrev på min egen side ?? Nå, men der er et album med Teitur, har du mon set det ? Eller kan du kun se det ene billede på profilen ?