Hop til indhold
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Hunde-forum.dk

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Er det den nye linie?.

Featured Replies

Besvaret

Nu har moderator slettet 2 af mine indlæg fordi jeg forsøgte at kommentere denne her:

 

flere indlæg der IKKE drejer sig om trådens emne eller den debat den har udviklet sig til slettes uanset hvem der har skrevet det.:-)

 

Skal det til at være almindelig praksis at man får slettet pænt formulerede indlæg (hvis ikke lige moderator finder det relevant). :???: Det er ikke en sjældenhed at moderatorerne selv skriver "ikke vedkommende ting" i en tråd og det har jeg da heller ikke noget imod,... synes bare der bør være ens regler for alle herinde. :vedikke:

Besvaret

Øhh... hvis det er tilfældet, vil jeg da gerne have nærmere defineret, præcis hvad reglerne er, og om det gælder alle typer tråde? For jeg kan da også komme til at skrive uden for emnet nogle gange. :vedikke:

Besvaret

Der er såmænd ikke noget nyt i, at I skal respektere det i bliver bedt om af mods og admins, og at vi bliver nødt til at drage konsekvenser hvis det ikke sker. Jeg kan ikke helt forstå, hvad der er at blive forarget over her!

 

Desuden kan jeg kun endnu engang henvise til reglementet, som tydeligt skriver at spørgsmål til mods og admins bedes rettes direkte til Admin over pb!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gæst
Svar på dette emne...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.